Potrebujete servis Vášho stroja?

Kontaktujte náš servisný tím.

Oprava

Firma ANJA AGROTECHNIK, s.r.o. prostredníctvom špecializovaných pracovníkov zabezpečuje záručný aj pozáručný servis všetkých zakúpených strojov. V servisnom stredisku pracujú odborní pracovníci, vybavený servisnými vozidlami, ktorých výbava umožňuje servisnému mechanikovi priamo na mieste identifikovať a odstrániť poruchu.

Pracovnou náplňou servisných pracovníkov nie je len odstránenie problému, ale zameranie sa aj na obsluhu stroja, ktorá spočíva v odbornom zaškolení pri predaji stroja, doškoľovaní a praktických radách počas pravidelných prehliadok stroja.

Vďaka vyspelej technologickej úrovni strojov New Holland, vie servisný mechanik pomocou výpočtovej techniky zistiť parametre pri akých sa stroj pohyboval a tak navrhnúť zákazníkovi lepšie a ekonomickejšie využitie stroja.

Spoločnosť každoročne investuje finančné prostriedky do zvyšovania technického a diagnostického vybavenia, školení servisných mechanikov.

Údržba

"V sezóne je každá stratená minúta drahá! Preto dôležitou časťou je predsezónna prehliadka stroja."

Po obhliadke Vám doporučíme zoznam úkonov, ktoré je vhodné na stroji vykonať a vypracujeme cenovú ponuku so zaujímavou zimnou zľavou.

Navyšovanie výkonu motora:

 • Zvýšenie výkonu o 15 – 20%
 • Optimalizácia motoru – nižšia spotreba, vyšší výkon
 • Softwarové využitie skrytých rezerv – žiadna kabeláž, alebo dodatočné riadiace jednotky,
 • Výkon je upravený softwarovo cez diagnostickú zásuvku – možnost vrátenia do pôvodného stavu
 • Splňuje emisné normy EU
 • Väčšie zariadenie za traktor

Pripravte svoj stroj na sezónu!

Dohodnite si predsezónnu prehliadku.

Vykonávame opravy

Pridajte sa k nám!

Spoločnosť ANJA AGROTECHNIK s.r.o. hľadá zručných mechanikov ťažkej poľnohospodárskej techniky do tímu.

Príležitosť práce ako servisný technik ťažkých poľnohospodárskych strojov v našej stabilnej firme je skvelým krokom pre váš profesijný rast. Sme oddaný nielen kvalitnej práci, ale aj k spokojnosti klienta. Vaše schopnosti a úsilie budú férovo ohodnotené a váš prínos k našej spoločnosti bude ocenený. Pridajte sa k nášmu tímu a spolu dosiahnime úspech v tejto oblasti.

Pre viac informácií klikni

Potrebujete servisné služby? Kontaktujte nás!

  Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.

  • ANJA AGROTECHNIK, S.R.O.
  • +421 33 7777 220
  • info@anjaagrotechnik.sk
  • Paderovská ulica 103/101 919 30 Jaslovské Bohunice