Aleš Novák

riaditeľ spoločnosti
ANJA AGROTECHNIK s.r.o.

ANJA AGROTECHNIK, s.r.o. pôsobí na trhu s poľnohospodárskou technikou od roku 2014. Sídlime v Jaslovských Bohuniciach v časti Paderovce. Tu je sústredená administratívna časť firmy, opravárenské dielne spolu so skladom náhradných dielov a skladom techniky.

K hlavným predávaným značkám patrí závesná technika LEMKEN a stroje New Holland.

Keďže ANJA AGROTECHNIK pôsobí na trhu pomerne krátku dobu, môže pôsobiť ako nováčik. To však nie je celkom pravda, keďže predaju poľnohospodárskej techniky sa venujeme už roky. Úzka spolupráca s našou partnerskou firmou ANJA, ktorej predmetom činnosti je obchod aj s komoditami v poľnohospodárstve, nám umožňuje ponúknuť farmárom, ktorí si od nás chcú zadovážiť techniku, obchod vo forme čiastočného bartru.

Pri bartrovom obchode sa snažíme ponúknuť farmárovi čo najvyššiu cenu za jeho komodity. Každý predajca poľnohospodárskej techniky mi dá určite za pravdu, že spôsob financovania je zásadný. Aj preto tvorí osemdesiat percent našej práce hľadanie takých spôsobov, aby si farmári mohli dovoliť techniku, ktorú potrebujú.
  • 1998Začiatky

    Začiatky firmy siahajú od roku 1998, kedy vznikla myšlienka doviesť na Slovenský trh svetových výrobcov poľnohospodárskych strojov.
  • 2014Rebrand

    Nový výzor, nové logo, nové ciele. Firma prešla kompletným redizajnom. Tu vznikli prenikavé oči značky ANJA AGROTECHNIK, s.r.o., ktoré sú hlavným pútačom firmy.