Hľadáme nových kolegov do tímu Anja Agrotechnik.

Práca v spoločnosti Anja Agrotechnik nie je len obyčajnou pracovnou ponukou, ale predstavuje tiež príležitosť k osobnému a profesionálnemu zdokonaľovaniu. Táto firma je známa ako líder v sektore poľnohospodárskej techniky a prispieva k modernizácii poľnohospodárstva prostredníctvom predaja a servisu techniky a náhradnych dielov. Firma je charakteristická svojím dynamickým rastom a rozvojom a jej moderné pracovné prostredie je špeciálne navrhnuté na podporu inovácií a kreativity zamestnancov. Spoločnosť sa tiež môže pochváliť svojím mladým a dynamickým tímom, ktorý podporuje výmenu nápadov a zabezpečuje, že firma zostáva na popredných pozíciách v oblasti inovácií. Pretože Anja Agrotechnik si cení motiváciu svojich zamestnancov, ponúka im rôzne bonusy a stabilitu, čo prispieva k pozitívnej pracovnej atmosfére a udržiava vysokú mieru zamestnanosti.

Pre slovenský trh firma zabezpečuje  prestížne značky, ako sú Lemken, SMS CZ, Faresin, WIELTON, HAWE-Wester, Kverneland a ďalšie. Firma poskytuje pevné základy pre osobný a profesionálny rast, otvárajúc tak dvere k rozmanitým a obohacujúcim kariérnym možnostiam.

Zaujala Vás niektorá z pracovných ponúk? 

Napíšte nám.

    Pripojte životopis*

    Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.