Wielton-agro

Minulý rok sa náš dvorný dodávateľ vlekov WIELTON-AGRO blysol novinkou, vozom na prevoz senáže s pohyblivou podlahou s označením PRC-2/V40.

K základným charakteristikám vozu patria odpružené oje výškovou reguláciou a odpružené tandemové nápravy, veľký objem korby 43 m3, nosnosť až 17,5 tony a to všetko pri povolenej cestnej rýchlosti 40 km/h. Okrem toho má stroj aj bočný vstup – dvere s integrovaným rebríkom.

Ako prvý stroj firmy WIELTON má pohyblivé dno – štyri na podlahe umiestnené reťaze s centrálnym mazaním predných ložísk dopravníka a priečkami pre dokonalé vyprázdňovanie aj po dlhšej jazde uľahnutej hmoty (kto sa už natrápil s vysypaním senáže po dlhšej jazde z klasickej sklápačky vie o čom hovoríme 🙁  ). Reťazový dopravník je poháňaný hydraulicky a hydraulicky je aj sklápateľný predný nástavok na čele korby.

Ako voliteľná  príplatková výbava sa dá vybrať z viacerých veľkostí pneu, troch typov tandemových náprav, prípadne si môžete uľahčiť prácu hydraulickým zaplachtovaním, hydraulickou odstavnou nohou, zásobníkom na úžitkovú vodu, skrinkou na náradie či pripojením K80 (štandardne pevné ťažné oko 50mm priemeru diery).

Ak máte záujem o tento stroj, prípadne iný z portfólia fi. WIELTON AGRO, neváhajte nás kontaktovať 🙂