New Holland T8 GENESIS

Nová generácia poľných ťahačov s najdlhším rázvorom na trhu pre lepší prenos výkonu na podklad. Konštruované s ohľadom na európsky trh, takže efektívne zvládnu aj prácu s aktívnym náradím.

Traktory T8 Genesis poháňa skvelý motor so systémom Hi-eSCR II o objeme 8,7 litra. Pre prenos výkonu môžete využiť prevodovku UltraCommand 21 x 5 s plným radením pod zaťažou alebo plynulú AutoCommand. K dispozícii je aj polopásová verzia SmartTrax a skutočne široká paleta úžitkových automatizačných prvkov.

New Holland traktory T8 Genesis PLM Inteligence

New Holland T8 GENESIS

Nová generácia poľných ťahačov s najdlhším rázvorom na trhu pre lepší prenos výkonu na podklad. Konštruované s ohľadom na európsky trh, takže efektívne zvládnu aj prácu s aktívnym náradím. New Holland T8 GENESIS poháňa skvelý motor so systémom Hi-eSCR II o objeme 8,7 litra. Pre prenos výkonu môžete využiť prevodovku UltraCommand 21 x 5 s plným radením pod zaťažou alebo plynulú AutoCommand. K dispozícii je aj polopásová verzia SmartTrax a skutočne široká paleta úžitkových automatizačných prvkov.

320 – 435 koní

Vynovená rada traktorov s výkonom motora od 280 do 435 koní, ktorá zodpovedá najrôznejším potrebám poľnohospodárskych podnikov. Pre rok 2021 prešla úspešná rada traktorov New Holland T8 celkovou obmenou. Motor Iveco Cursor 9 spĺňajúci emisnú normu Tier V, nové zosilnené prevodovky Ultra+AutoCommand, nová zosilnená zadná náprava pre možnosť montáže pásového podvozku SmartTrax, loketná opierka SideWinder Ultra armrest s monitorom IntelliView 12, nová komfortná odpružená kabína – to sú najpodstatnejšie zmeny oproti predchádzajúcim modelom T8. Rada T8 bola vyvinutá v úzkej spolupráci so zákazníkmi a disponuje štyrmi modelmi s výkonom od 280 do 435 koní.

Traktory série T8 disponujú 8,7 litrovým motorom Iveco Cursor 9 s variabilným turbom, so vstrekovaním paliva Common Rail a spĺňajú emisnú normu Tier V. Pre splnenie požiadaviek tejto emisnej normy sa spoločnosť New Holland vydala iba cestou selektívnej katalityckej redukcie Hi-eSCR 2 – vplyvom vstreknutia látky AdBlue do výfukového potrubia sa oxidy dusíka NOx zmenia na plynný dusík a vodu. Motory tak už pre plnenie emisných noriem nie sú “pridusené a dýchajú čistý vzduch”, ale môžu pracovať bez obmedzení, nakoľko k zníženiu škodlivých emisií dochádza až vo výfuku, čo sa prejavý až 10% znížení spotreby. Dávkovanie AdBlue je automatické podľa zloženia výfukových plynov. Nádrž pre AdBlue je integrovaná do palivovej nádrže a jej obsah vystačí na dve plné palivové nádrže. Systém prídavného výkonu Power Managament je použiteľný pri práci s vývodovým hriadeľom, práci s hydr. čerpadlom alebo pri jazde na ceste a môže dodať výkon až 71 koní v závislosti od modelu.

Overená mechanická prevodovka UltraCommand traktorov T8 pochádza od svojho predchodcu T8 a pri nej hovoríme o hydraulických spojkách, ktorých kombináciou je umožnené plynulé radenie 18 (19) prevodových stupňov vpred a 4 vzad pod zaťažením. 18 (19) prevodových stupňov je radených tlačidlami na joysticku bez prechodu do podskupín, obsluha môže využívať aj automatické radenie rýchlostí. Tento typ prevodovky je dostupný pre všetky modely okrem modelu T8.435. Počet rýchlostných stupňov medzi 4 – 12 km/h je 8. Štandartom tejto prevodovky je nový systém úspory paliva Ground Speed Managament, ktorý šetrý palivo automatickým upravovaním otáčok motora a prevodového pomeru pre dosiahnutie úspornosti od 5% do 25% podľa aplikácie. Namiesto klasických systémov poľných a cestných režimov, kde radenie prebieha len na základe otáčok motora, traktorista po zapnutí Ground Speed Managamentu ručným plynom nastavý požadovanú pracovnú rýchlosť, traktor automaticky analyzuje zaťaženie motora a k tomu prispôsobuje otáčky motora a prevodový stupeň (v ľahších podmienkach zníži otáčky motora a preradí na vyššie rýchlosti a opačne). Tento systém šetrý palivo aj bez prídavných hydrostatických motorov, ktoré spôsobujú straty na výkone a účinnosti hlavne pri ťažkých poľných prácach. Na ovládacom panely je možné nastaviť citlivosť reakcie na zmenu zaťaženia a aj min. otáčky motora počas práce. Pri práci na poli tento systém funguje v rozsahu 1 km/h – 23 km/h a pri jazde na ceste v rozsahu 1 km/h – 50 km/h, pričom ovládanie rýchlosti na ceste je závislé od polohy nožného plynu (plný plyn – 50 km/h). Model T8.435 Genesis dostal novú zosilnenú prevodovku UltraCommand 21/5, ktorá umožňuje základný nominovaný výkon motora 400 koní a maximálny výkon 435 koní bez navyšovania.

Pre všetky modely je dostupná nová vario prevodovka AutoCommand, ktorá vsádza predovšetkým na komfort, zníženú hlučnosť, hospodárnosť a jednoduché používanie, aby mali poľnohospodári čo najväčší úžitok zo svojej investície. Bezstupňová prevodovka spojuje mechanické aj hydrostatické komponenty a je optimalizovaná tak, aby zaistila maximálny mechanický výkon a súčasne minimálnu spotrebu paliva pri vykonávaní rôznych prác. Prevodovka AutoCommand dosahuje v celom svojom rozsahu 4-krát 100% mechanickú účinnosť, pričom tieto oblasti se menia v závislosti na otáčkach motoru a pojazdovej rýchlosti traktora. Prevodovka je navrhnutá tak, aby 100% mechanická účinnosť bola pri hlavných prácach – orba (5 -7 km/h), podmietanie (16 – 19 km/h), kosenie a lisovanie (22 – 24 km/h) a v doprave (blízko 37 – 40 km/h). 2-krát je oblasť 100 % mechanickej účinnosti dosahovaná aj pri jazde vzad. Obsluha jednoducho zvolí požadovanú pracovnú rýchlosť a prevodovka AutoCommand automaticky prispôsobí otáčky motoru a nastavenie prevodovky tak, aby stroj pracoval čo najefektívnejšie. Prepravná rýchlosť 40km je dosiahnutá už pri 1400 ot. motora a 50 km rýchlosť je dosiahnutá pri 1725 ot. motora.

S prevodovkou AutoCommand je možné pracovať v 4 režimoch. Automatický režim je štandartným nastavením pre bežné používanie. Režim Tempomat – pracuje sa s konštantnou pracovnou rýchlosťou (automaticky sa menia otáčky motora), alebo s konštantnými otáčkami PTO (automaticky sa upravuje pojazdová rýchlosť). Režim Manual – prevodovka Auto Command chová podobne ako prevodovka typu Full Power Shift. Záleží len na obsluhe, ktorý režim si zvolí. Pri práci na poli prevodovka AutoCommand automaticky nastaví prevádzkový režim, tak aby pri danej záťaži motoru dosahoval traktor čo najnižšie otáčky motora – a teda aj najnižšiu spotrebu paliva. PTO režim pri práci s vývodovým hriadeľom si obsluha ručným plynom nastaví požadované otáčky a prevodovka AutoCommand sama upraví pojazdovú rýchlosť podľa okamžitej záťaže. Prevodovka používa unikátnu funkciu Active StopStart, ktorý po uvoľnení pojazdového pedála a následnom zastavení, nedovolí traktoru samovoľne sa pohnúť, pričom nie je potrebné zatiahnuť ručnú brzdu. Tento systém ocení obsluha traktora pri zastavení a pohýnaní traktora vo svahu aj s plne naloženým prívesom.

Uchytenie odpruženej prednej nápravy umožňuje vynikajúci uhol natočenia kolies 55° aj keď majú traktory T8 najväčší rázvor kolies vo svojej triede, majú vynikajúce manévrovacie schopnosti. Úroveň pruženia je nastaviteľná v 3 stupňoch podľa požiadaviek obsluhy. Čelná hydraulika je plne integrovaná a jej súčasťou môže byť aj vývodový hriadeľ.

Zosilnená zadná náprava je k dispozícii pre dva najsilnejšie modely T8.410 a T8.435 a umožňuje montáž továrensky dodávaného pásového podvozku SmartTrax. Toto riešenie je vhodné pre zákazníkov, ktorý od traktora požadujú minimálne utláčanie pôdy a súčasne dobrú a pohodlnú manévrovateľnosť. Tento typ nápravy umožňuje aj montáž pneumatík 900/60R42 s priemerom 2,15 metra. K dispozícii je nová funkcia Break assist, ktorá umožňuje automaticky pribrzďovať zadné vnútorné koleso pri otáčaní bez jeho zablokovania a zmenšuje sa tak polomer otáčania bez hrnutia zeminy.

Základný jednoduchý systém odpruženia kabíny pochádza z predošlých T8 t.j. kombinácia pružinových tlmičov a silenblokov. Voliteľný je nový semi-aktívny hydropneumatický systém odpruženia kabíny s 3 úrovňami pruženia, nastaviteľnými na monitore. Novovyvinutá 4 stĺpiková kabína traktorov T8 umožňuje vynikajúci výhľad na všetky strany a ponúka najväčší vnútorný priestor vo svojej triede. Polohovateľná vyhrievaná sedačka sa dá natáčať na pravú stranu. Na novej pravej lakťovej opierke SideWinder Ultra armrest, sú všetky kľúčové funkcie v dosahu končekov prstov, konzola má 11 tlačítok s voliteľnou funkciou. Multifunkčnou pákou na opierke sa ovláda pojazd, hydraulické okruhy a trojbodový záves. Súčasťou lakťovej opierky je nový dotykový monitor IntelliView 12, ktorý pracuje s operačným systémom Android a sleduje všetky funkcie vrátane spotreby paliva atď. nakoľko sa tu nachádzajú všetky ovládacie prvky traktora. Malý monitor zo pravého stĺpika nahradil nový farebný monitor, ktorý je umiestnený centrálne a zobrazuje základné parametre a pohľad prednej kamery. Nová kabína má množstvo odkladacích priestorov a rôznych nabíjacích portov, chladničku, nový systém prieduchov vzduchu, ktoré sa nastavujú priamo na opierke, dialkové zamkýnanie dverí a nový multifunkčný držiak na ďalšie monitory a displeje pre prípojné zariadenia. Novinkou sú 360 stupňové LED pracovné svetlá, ktoré umožnia vynikajúcu viditeľnosť počas noci.

Vonkajším vypínačom umiestneným na blatníkoch traktora je možné ovládať ramená hydrauliky, zap./vyp. PTO a jeden vonkajší hydraulický okruh, čo obsluhe zjednodušuje prácu pri zapínaní resp. odpínaní náradia.

Úvraťový pamäťový systém HTS umožňuje ovládať otáčky motora, prevodovku, trojbodový záves, automatiku PTO, reguláciu na konštantné otáčky motora, automatické radenie a elektrohydraulicky ovládané vonkajšie okruhy.

Traktory rady T8 môžu byť vybavené plne integrovaným systémom automatického riadenia IntelliSteer, s presnosťou až do 3-4 cm (s použitím korekčného signálu RTK-VRS). Systém IntelliSteer je ideálny pri sejbe a sadení v najnáročnejších situáciách zlepšuje výkonnosť a pohodlie obsluhy.

Všetky traktory New Holland ponúkajú mimoriadny komfort a špičkové prevádzkové parametre vo svojej triede, ale rada T8 určuje nové normy. Špecifikácie traktorov T8 sú zvolené tak, aby presne zodpovedali najrôznejším potrebám poľnohospodárskych podnikov hospodáriacich na veľkých výmerách a požiadavkam podnikov prevádzkujúcich služby.

 

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás cez formulár.

  Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.

  OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

  Čo bude náplň práce?

  • Zodpovednosť za predaj poľnohospodárkej techniky na slovenskom trhu.
  • Vyhľadávanie obchodných príležitostí a spracovanie ponúk
  • Spolupráca a pomoc pri marketingových aktivitách ako výstavy a prezentácie
  • Priamy kontakt so zákazníkom – predanie a uvedenie techniky do prevádzky, poradenstvo
  • Aktívny rozvoj obchodných aktivít a obchodných sieti
  • Sledovanie vývoja, trendov, noviniek, konkurencie

  Načo sa môžete tešiť?

  • Príjemné prostredie v areáli firmy
  • Kuchyňka vybavená kávovarom s čerstvo namletou kávou, chladničkou
  • Podpora marketingového tímu
  • Firemné vozidlo a mobil
  • Provízny systém odmeňovania

  Čo očakávame?

  • Aktívnosť, sebestačnosť a zodpovednosť
  • Vzdelanie v obore poľnohospodárstva 
   Stredoškolské s maturitou
   nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
   vysokoškolské I. stupňa
  • Anglicky a nemecký jazyk (A2 - začiatočník)
  • Znalosti z poľnohospodárstva a techniky
  • Ovládanie Microsoft Office
  • Vodičký preukaz typu B
  • Prax v obore výhodou

  A to hlavné?

  • Miesto výkonu práce
   Jaslovské Bohunice-Paderovce
  • Pracovný pomer
   Plný úväzok
  • Mzdové podmienky (brutto)
   Od 1 200 EUR/mesiac + výkonostné odmeny

   Pripojte životopis*

   Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.

   SERVISNÝ TECHNIK

   Čo bude náplň práce?

   • Servis a opravy poľnohospodárskych strojov
   • Diagnostika a opravy elektronických závad a navigácii
   • Záručný a pozáručný servis aj formou výjazdov k zákazníkovi
   • Predpredajná príprava strojov

   Na čo sa môžete tešiť?

   • Príjemné prostredie v areáli firmy
   • Špičkovo vybavá dielňa so skladom náhradných dielov
   • Kuchyňka vybavená kávovarom s čerstvo namletou kávou, chladničkou
   • Šatne a sprchy
   • Firemné vozidlo na výjazdy
   • Provízny systém odmeňovania

   Čo očakávame?

   • Aktívnosť, sebestačnosť a zodpovednosť
   • Vzdelanie v obore mechanik
   • Vodičský preukaz typu B
   • Vhodná aj pre absolventov, prax výhodou

   A to hlavné?

   • Miesto výkonu práce
    Jaslovské Bohunice-Paderovce
   • Pracovný pomer
    Plný úväzok
   • Mzdové podmienky (brutto)
    Od 1 200 EUR/mesiac + výkonostné odmeny

   Je to tá pravá práca pre Vás?
   Kontaktujte nás!

    Pripojte životopis*

    Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.

    REFERENT SKLADU

    Čo bude náplň práce?

    • Predaj náhradných dielov pre poľnohospodárske stroje
    • Objednávanie, príjem, výdaj tovaru (fyzicky, účtovný)

    Načo sa môžete tešiť?

    • Príjemné prostredie v areáli firmy
    • Kuchyňka vybavená kávovarom s čerstvo namletou kávou, chladničkou
    • Šatne a sprchy
    • Firemné auto
    • Provízny systém odmeňovania

    Čo očakávame?

    • Aktívnosť, sebestačnosť a zodpovednosť
    • Komunikatívnosť
    • Vzdelanie v obore poľnohospodárstva 
     Stredoškolské s maturitou
     nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • Anglicky a nemecký jazyk (A2 - začiatočník)
    • Znalosti skladového hospodárstva
    • Ovládanie Microsoft Office
    • Vodičký preukaz typu B
    • 2 ročná prax v obore

    A to hlavné?

    • Miesto výkonu práce
     Jaslovské Bohunice-Paderovce
    • Pracovný pomer
     Plný úväzok
    • Mzdové podmienky (brutto)
     Od 1 200 EUR/mesiac + výkonostné odmeny

    Je to tá pravá práca pre Vás?
    Kontaktujte nás!

     Pripojte životopis*

     Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.