New Holland T7 SWB

Nové modely traktorov strednej kategórie s výkonom od 140 do 225 Hp s najlepším pomerom výkona motoru s jeho hmotnosťou vo svojej triede. Séria traktorov T7 SWB vznikla spojením dvoch predošlých sérií traktorov T6000 a T7000. Z hľadiska konštrukcie má séria T7 SWB (standart wheel base) rázvor 2789 mm a tvoria ju štyri modelyT7.175, T7.190, T7.210, T7.225 (posledné trojčíslie určuje maximálny výkon motora s power managamentom). Novinkou je model T7.165S s maximálnym výkonom 165 koní bez možnosti power managamentu. Sú to všestranné traktory umožňujúce výber rôznych špecifikácií a troch druhov prevodoviek. Traktory T7 SWB predstavujú novú generáciu vysokovýkonných traktorov, ktoré majú vynikajúci pomer výkonu traktora k jeho hmotnosti, čo pri súčasne používaných minimalizačných technológiách hrá dôležitú úlohu.

New Holland traktory vyššej strednej triedy T7 Standard Wheel Base

New Holland T7 SWB

 

Nové modely traktorov strednej kategórie s výkonom od 140 do 225 Hp s najlepším pomerom výkona motoru s jeho hmotnosťou vo svojej triede. Séria traktorov T7 SWB vznikla spojením dvoch predošlých sérií traktorov T6000 a T7000. Z hľadiska konštrukcie majú traktory New Holland T7 SWB (standart wheel base) rázvor 2789 mm a tvoria ju štyri modelyT7.175, T7.190, T7.210, T7.225 (posledné trojčíslie určuje maximálny výkon motora s power managamentom). Novinkou je model T7.165S s maximálnym výkonom 165 koní bez možnosti power managamentu. Sú to všestranné traktory umožňujúce výber rôznych špecifikácií a troch druhov prevodoviek. Traktory T7 SWB predstavujú novú generáciu vysokovýkonných traktorov, ktoré majú vynikajúci pomer výkonu traktora k jeho hmotnosti, čo pri súčasne používaných minimalizačných technológiách hrá dôležitú úlohu.

 

Traktory T7 majú 6 valcové motory /NEF/ s objemom 6,7 l, s medzichladičom stlačeného vzduchu, štyrmi ventilmi na valec, spĺňajúce emisné normy Tier V. Pre splnenie požiadaviek tejto emisnej normy sa spoločnosť New Holland vydala len cestou selektívnej katalityckej redukcie HI-e SCR 2 – vplyvom vstreknutia látky AdBlue do výfukového potrubia sa oxidy dusíka NOx zmenia na plynný dusík a vodu. Motory tak už pre plnenie emisných noriem nie sú ,,pridusené\\”, ale môžu pracovať bez obmedzení, nakoľko k zníženiu škodlivých emisií dochádza až vo výfuku, čo sa prejaví až 10% znížení spotreby. Dávkovanie AdBlue je automatické podľa zloženia výfukových plynov. Nádrž pre AdBlue je integorvaná do palivovej nádrže a jej obsah vystačí na dve plné palivové nádrže. Traktory T7 majú vstrekovanie paliva riešené prostredníctvom vysokotlakého systému Common Rail, vďaka čomu majú motory tichý a kultivovaný chod. Traktory vybavené touto technológiou disponujú systémom prídavného výkonu Power Managament použiteľným pri práci s vývodovým hriadeľom alebo pri jazde na ceste. Príklad: menovitý výkon T7.210 predstavuje 165 koní, avšak vďaka systému Power managament sa môže automaticky zvýšiť až na 210 koní. Systém sa aktivuje pri zapnutom vývodovom hriadeli, ktorý prenáša určitý výkon a pri jazde po ceste pri 16 a vyššom prevodovom stupni. “Novinkou” je možnosť navýšenia výkonu aj pri zaťaženom axiálnom hydraulickom čerpadle.

 

Modely T7.175, T7.190 a T7.210 majú v základnej výbave prevodovku Range Command 18×6 so šiestimi stupňami radenými pod zaťažením v troch skupinách. Voliteľnou výbavou pre tieto tri modely je prevodovka Power Command 18×6, ktorá umožňuje radiť všetkých 18 rýchlostných stupňov pod zaťažením t.j. bez stlačenia spojkového pedála. U zákazníkov je obľúbený variant prevodovky 19×6 EKO, pri ktorej po zaradení 19. stupňa, je krútiaci moment prenášaný od hnacej hriadele vývodového hriadeľa a po dosiahnutí 40 km rýchlosti sa otáčky motora obmedzia na 1800 ot/min. Pre náročnejších zákazníkov je k dispozícii prevodovka 19×6 s 50 km rýchlosťou. Obidva typy prevodoviek majú automat radenia rýchlostí /,,poľný a cestný režim“/ a pri jeho aktivovaní traktor sám radí prevodové stupne podľa zaťaženia motora. Model T7.165S je k dispozícii len s prevodovkou Range command 18×6 resp. 19×6 Eko.

Všetky modely T7 SWB môžu byť vybavené bezstupňovými prevodovkami AutoCommand, ktoré dokážu plynule zrýchľovať z 0 do 40 km/h (1550 ot. motora), popr. 50 km/h (1700 ot. motora) bez radenia prevodových stupňov. Model T7.225 je dostupný iba s týmto typom prevodovky. Olejová náplň prevodovky Autocommand je spoločná s náplňou hydrauliky a je rovnaká ako pri traktoroch New Holland s mechanickými prevodovkami. S prevodovkou AutoCommand je možné pracovať v 3 režimoch. Automatický režim je štandartným nastavením pre bežné používanie. Režim Tempomat – pracuje sa s konštantnou pracovnou rýchlosťou (automaticky sa menia otáčky motora), alebo s konštantnými otáčkami PTO (automaticky sa upravuje pojazdová rýchlosť). Režim Manual – prevodovka Auto Command chová podobne ako prevodovka typu Full Power Shift. Záleží len na obsluhe, ktorý režim si zvolí. Pri práci na poli prevodovka AutoCommand automaticky nastaví prevádzkový režim, tak aby pri danej záťaži motoru dosahoval traktor čo najnižšie otáčky motora – a teda aj najnižšiu spotrebu paliva. Pri práci s vývodovým hriadeľom (PTO) si obsluha ručným plynom nastaví požadované otáčky a prevodovka AutoCommand sama upraví pojazdovú rýchlosť podľa okamžitej záťaže. Prevodovka používa unikátnu funkciu Active StopStart, ktorý po uvoľnení pojazdového pedála a následnom zastavení, nedovolí traktoru samovoľne sa pohnúť, pričom nie je potrebné zatiahnuť ručnú brzdu. Tento systém ocení obsluha traktora pri zastavení a pohýnaní traktora vo svahu aj s plne naloženým prívesom. Novinkou pri prevodovkách AutoCommand je nový aktívny systém brzdenia prívesu ITBS, ktorý rozpozná rozdiel medzi obsluhou nastavenou rýchlosťou a skutočnou rýchlosťou, pričom dochádza k automatickému pribrzďovaniu prívesu, kým nastavená a skutočná rýchlosť nie je rovnaká.

Štyri vonkajšie hydraulické okruhy sú v základe ovládané mechanicky s nastavením tlaku a prietoku, dva hydraulické okruhy je možné ovládať súčasne pomocou Joysticku. Na tých modeloch, kde sú vonkajšie okruhy ovládané elektrohydraulicky je súčasťou kabíny lakťová opierka SideWinder II, na ktorej sú všetky kľúčové funkcie v dosahu končekov prstov. Multifunkčnou pákou na opierke sa ovláda pojazd, hydraulické okruhy a trojbodový záves. Súčasťou lakťovej opierky je dotykový monitor IntelliView IV, ktorý sleduje všetky funkcie vrátane spotreby paliva atd. Modely s prevodovkou autocommand majú lakťovú opierku SideWinder II a elektronické okruhy v základnej výbave.

Všetky modely traktorov T7 SWB majú v základnej výbave ramená hydrauliky s kapacitou zdvihu 8257 kg, fungovanie hydraulického systému, polohovej a silovej regulácie trojbodového závesu zabezpečuje axiálne čerpadlo s výkonom 113 resp. 140 alebo 160 l/min. Ovládanie trojbodového závesu je možné aj prepínačom rýchlozdvihu umiestnenom na riadiacej páke.

Pohon prednej nápravy je ovládaný viaclamelovou spojkou, uzávierka je rovnako ako pri zadnej náprave 100%. K dispozíci sú 3 druhy náprav: štandartná pevná predná náprava, odpružená náprava a dobre známa náprava SuperSteer, ktorá umožňuje traktoru bezkonkurenčnú manévrovateľnosť, nakoľko sa u tejto nápravy najskôr natáčajú kolesá a potom aj celá predná náprava vrátane konzoly so závažiami.

Štandartom tejto kategórie je odpružená klimatizovaná kabína s jednoducho a prehľadne ergonomicky umiestnenými ovládacímí prvkami. Kabína pozostáva len zo štyroch stĺpikov a úplne presklenných dverí, čo zabezpečuje neprekonateľný výhľad na všetky strany. Kabína Horizon má oproti predchádzajúcej verzii niekoľko vylepšení: čelné sklo z jedného kusu, ktoré môže byť aj vyhrievané, zväčšené predné blatníky, prepracovaný systém LED pracovných svetiel (max 20 ks), a širokú ponuku sedačiek Comfort, Dynamic Comfort (nizkofrekvenčné pruženie), Auto Comfort (zabudovaná klimatizácia). Model T7.165S má strechu kabíny s nízkym profilom a mechanicky ovládané vonkajšie okruhy.

Úvraťový pamäťový systém HTS umožňuje ovládať otáčky motora, prevodovku, predný a zadný trojbodový záves, automatické radenie a elektrohydraulicky ovládané vonkajšie okruhy.

K doplnkovej výbave môžeme zaradiť automatickú klimatizáciu, el. nastaviteľné vyhrievané zrkadlá, farebný monitor Intelliview IV, LED svetlomety, reverz vrtule chladiča, motorová brzda a systém rýchleho riadenia Fast steer.

Traktory tejto rady T7 môžu byť vybavené čelnými nakladačmi New Holland 770-780TL s maximálnou výškou zdvihu 2937 cm a maximálnou nosnosťou 4400 kg.

Traktory rady T7 môžu byť vybavené plne integrovaným systémom automatického riadenia IntelliSteer, s presnosťou až do 3-4 cm (s použitím korekčného signálu RTK-VRS). Systém IntelliSteer je ideálny pri sejbe a sadení v najnáročnejších situáciách zlepšuje výkonnosť a pohodlie obsluhy.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás cez formulár.

  Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.

  OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

  Čo bude náplň práce?

  • Zodpovednosť za predaj poľnohospodárkej techniky na slovenskom trhu.
  • Vyhľadávanie obchodných príležitostí a spracovanie ponúk
  • Spolupráca a pomoc pri marketingových aktivitách ako výstavy a prezentácie
  • Priamy kontakt so zákazníkom – predanie a uvedenie techniky do prevádzky, poradenstvo
  • Aktívny rozvoj obchodných aktivít a obchodných sieti
  • Sledovanie vývoja, trendov, noviniek, konkurencie

  Načo sa môžete tešiť?

  • Príjemné prostredie v areáli firmy
  • Kuchyňka vybavená kávovarom s čerstvo namletou kávou, chladničkou
  • Podpora marketingového tímu
  • Firemné vozidlo a mobil
  • Provízny systém odmeňovania

  Čo očakávame?

  • Aktívnosť, sebestačnosť a zodpovednosť
  • Vzdelanie v obore poľnohospodárstva 
   Stredoškolské s maturitou
   nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
   vysokoškolské I. stupňa
  • Anglicky a nemecký jazyk (A2 - začiatočník)
  • Znalosti z poľnohospodárstva a techniky
  • Ovládanie Microsoft Office
  • Vodičký preukaz typu B
  • Prax v obore výhodou

  A to hlavné?

  • Miesto výkonu práce
   Jaslovské Bohunice-Paderovce
  • Pracovný pomer
   Plný úväzok
  • Mzdové podmienky (brutto)
   Od 1 200 EUR/mesiac + výkonostné odmeny

   Pripojte životopis*

   Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.

   SERVISNÝ TECHNIK

   Čo bude náplň práce?

   • Servis a opravy poľnohospodárskych strojov
   • Diagnostika a opravy elektronických závad a navigácii
   • Záručný a pozáručný servis aj formou výjazdov k zákazníkovi
   • Predpredajná príprava strojov

   Na čo sa môžete tešiť?

   • Príjemné prostredie v areáli firmy
   • Špičkovo vybavá dielňa so skladom náhradných dielov
   • Kuchyňka vybavená kávovarom s čerstvo namletou kávou, chladničkou
   • Šatne a sprchy
   • Firemné vozidlo na výjazdy
   • Provízny systém odmeňovania

   Čo očakávame?

   • Aktívnosť, sebestačnosť a zodpovednosť
   • Vzdelanie v obore mechanik
   • Vodičský preukaz typu B
   • Vhodná aj pre absolventov, prax výhodou

   A to hlavné?

   • Miesto výkonu práce
    Jaslovské Bohunice-Paderovce
   • Pracovný pomer
    Plný úväzok
   • Mzdové podmienky (brutto)
    Od 1 200 EUR/mesiac + výkonostné odmeny

   Je to tá pravá práca pre Vás?
   Kontaktujte nás!

    Pripojte životopis*

    Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.

    REFERENT SKLADU

    Čo bude náplň práce?

    • Predaj náhradných dielov pre poľnohospodárske stroje
    • Objednávanie, príjem, výdaj tovaru (fyzicky, účtovný)

    Načo sa môžete tešiť?

    • Príjemné prostredie v areáli firmy
    • Kuchyňka vybavená kávovarom s čerstvo namletou kávou, chladničkou
    • Šatne a sprchy
    • Firemné auto
    • Provízny systém odmeňovania

    Čo očakávame?

    • Aktívnosť, sebestačnosť a zodpovednosť
    • Komunikatívnosť
    • Vzdelanie v obore poľnohospodárstva 
     Stredoškolské s maturitou
     nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • Anglicky a nemecký jazyk (A2 - začiatočník)
    • Znalosti skladového hospodárstva
    • Ovládanie Microsoft Office
    • Vodičký preukaz typu B
    • 2 ročná prax v obore

    A to hlavné?

    • Miesto výkonu práce
     Jaslovské Bohunice-Paderovce
    • Pracovný pomer
     Plný úväzok
    • Mzdové podmienky (brutto)
     Od 1 200 EUR/mesiac + výkonostné odmeny

    Je to tá pravá práca pre Vás?
    Kontaktujte nás!

     Pripojte životopis*

     Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, ďalej len „GDPR“ – z anglického General Data Protection Regulation), a tiež v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti ANJA AGROTECHNIK, S.R.O., Hlavná Paderovce 103/101, 919 30 Jaslovské Bohunice pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu info@anjaagrotechnik.sk.