Deň poľa 2018 – Špačince

Hneď v prvý júnový deň, naša firma ANJA AGROTECHNIK, s.r.o., ako predajca techniky nemeckej firmy Lemken, privítala svojich klientov a obchodných partnerov na každoročne konanom Dni poľa v Špačinciach. Práve tu, na poliach Poľnohospodárskeho družstva Špačince, firma Lemken v spolupráci s firmami Strube, Adama a Timac Agro, prezentovala svoje najnovšie technológie na spracovanie pôdy a sejbu a tiež ochranu poľnohospodárskych plodín.

Predvedené boli takisto stroje ako Lemken Gigant 10 v kombinácii s diskovým podmietačom Heliodor, stály bestseller v produkcii firmy, diskový kyprič Rubín 12, a šesťradličný pluh Diamant 11 s páskovými odhrňovačkami.

Záujemcom boli tiež predvedené stroje na sejbu hustosiatych plodín Compact-Solitair 9 a tiež novinka v produkcii firmy, oceňovaný stroj na medzinárodných výstavách po celom svete, sejačka na presný výsev so sejbou do dvojriadku Delta Row a možnosťou sejby kolajových riadkov, Lemken Azurit 9. Tento špecifický stroj bol agregovaný so strojom na prípravu pôdy, rotačnými bránami Zirkon a sejačkou Solitaire 25, ktorá v takejto kombinácii slúži ako zásobník a dávkovač na priemyselné hnojivo.

 

Napriek veľmi slnečnému počasiu a teplotám atakujúcim 30 stupňovú hranicu, sa zišlo veľa záujemcov o informácie o nových trendoch a vývoji v poľnohospodárstve. Veríme, že tento rok bude úspešný pre všetkých našich klientov a my sa všetci spoločne opäť stretneme pri podobne vydarenej akcii.