Celoslovenské dni poľa 2018 – Dvory nad Žitavou

Celoslovenské dni poľa v Dvoroch nad Žitavou opäť s účasťou našej firmy ANJA AGROTECHNIK, s.r.o.

V dňoch 5. a 6. júna tohto roku sme v Dvoroch nad Žitavou na oveľa väčšej ploche ako v minulom roku vystavovali stroje, zastupujúce portfólio predávané našou firmou.

Traktory New Holland sme prezentovali štyrmi strojmi od najmenšieho modelu T5.105, cez model T6.125 S a model T7.270 až po najväčší model rady T7 a to model T7.315 HD. Od firmy New Holland sme prezentovali aj zvinovací lis na gulaté balíky Roll-Belt 150.

Keďže sme stroje Lemken mali hneď pri našom stánku, z portólia tejto nemeckej firmy sme prezentovali zaujímavý stroj aj pre menších hospodárov, a to trojradličný obracací pluh rady Euroopal 5.

Taliansku firmu Faresin v našom stánku na tohtoročných Celoslovenských dňoch pola reprezentoval teleskopický nakladač so zdvihom 7metrov, a to Faresin 7,30 Compact Agritop.

Francúzsku firmu Pichon, sme prezentovali prakticky v celom portfóliu.
Priviezli sme a návštevníkom nášho stánku sme predstavili veľkoobjemovú cisternu, rozmetadlo maštalného hnoja Muck Master M 14,50 a tiež veľkoobjemový náves ProLiner 58.

Priaznivcov českej firmy SMS Rokycany sme potešili predstavením 7m diskov na spracovanie strniska po zbere úrody.

Celoslovenské dni poľa v Dvoroch nad Žitavou sa stávajú synonymom skutočne celorepublikového stretnutia poľnohospodárov. Priamo na poliach sa reprezentujú nielen rastlinná a živočíšna výroba, ale aj prakticky kompletné portfólio strojov predávaných na našom trhu. A práve toto spolu s dobrým počasím prilákalo aj tento rok veľký počet priaznivcov poľnohospodárstva. Nás teší, že opäť si do nášho stánku našlo cestu veľa našich klientov, obchodných partnerov a tiež záujemcov o techniku, ktorú ponúkame.

Už teraz sa tešíme o rok na ďalšie pokračovanie tohto úspešného príbehu, kedy sa aj my budeme môcť opäť prezentovať a stretnúť s našimi priaznivcami.